Akcesoria basenowe

Akcesoria basenowe – jaką pompę wybrać? 

Właściciele basenów korzystają z bardziej spokojnego doświadczenia przy basenie. Głośna pompa filtrująca może być uciążliwa, zwłaszcza jeśli martwisz się, że przeszkadzasz sąsiadom. Trudno jest cieszyć się basenem i relaksować, jeśli słuchasz warkotu silnika. Dźwiękoszczelna obudowa do basenowej pompy filtrującej to świetne rozwiązanie tego problemu.

Tworzenie piękniejszego obszaru przy basenie

Wyposażenie basenu może wyglądać nieestetycznie. Może to również stanowić zagrożenie dla dzieci lub zwierząt domowych. Obudowa filtra basenowego nie musi być luksusowa, ale przyczynia się do estetycznego wyglądu obszaru przy basenie. Pokrywy pomp basenowych są dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, aby pasowały do Twojego basenu. Rozważ osłonę pompy z filtrem basenowym, aby uzupełnić zewnętrzną część domu lub połącz osłonę pompy basenowej z pergolą, która zapewnia zacieniony obszar do wypoczynku. Te ulepszenia sprawiają, że Twój basen wydaje się dobrze zaprojektowany i luksusowy. Odwiedź: https://sklep.vivapool.pl/pl/c/Akcesoria/31.

Zapewnienie miejsca do przechowywania innego sprzętu

Pokrywy pomp basenowych mogą być również używane do przechowywania sprzętu basenowego obok pompy basenowej. Oferuje również estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki całkowicie zamkniętej pompie wraz ze skimmerem, odkurzaczem basenowym, pływakami basenowymi itp. utrzymasz basen w czystości i porządku. Pokrywa pompy basenowej zapewnia odpowiednią przestrzeń dla techników zajmujących się konserwacją w celu łatwego serwisowania sprzętu pompy basenowej. Są dobrze zaprojektowane i wentylowane, aby zapewnić idealne środowisko pracy.

Ochrona pompy basenowej przed czynnikami takimi jak wiatr, deszcz, lód i śnieg

Pogoda może mieć poważny wpływ na elementy pompy basenowej i podgrzewacz basenu. Pompę i grzejnik należy chronić przed ulewnymi deszczami, silnymi wiatrami, a zwłaszcza przed śniegiem i lodem. Zamarzanie przewodów i elementów wewnętrznych jest jedną z głównych przyczyn uszkodzeń pomp basenowych. Osłona pomoże zapewnić zaporę powietrzną wokół pompy basenowej i sprzętu grzewczego, aby zmniejszyć ryzyko zamarznięcia i ochronić sprzęt przed potencjalnym uszkodzeniem spowodowanym innymi warunkami pogodowymi.