Akcesoria basenowe

Jakie akcesoria basenowe będą najlepiej wspierać wakacyjne doznania?

Istnieją niezliczone korzyści z posiadania basenu i spa. Po długim dniu w pracy nic nie zachęca do orzeźwiającej kąpieli w krystalicznie czystym domowym basenie, a rajska ucieczka na podwórku może być orzeźwiająca. Niezależnie od tego, czy będziesz korzystać z domowego basenu, aby zabawiać przyjaciół na przyjęciu lub grillu, czy po prostu relaksować się w spa na koniec dnia, oto niektóre z niekończących się korzyści płynących z posiadania własnego basenu i spa.

Nowe i ulepszone dostępne technologie basenowe

Najnowsza ulepszona technologia obejmuje pompy o zmiennej prędkości i zmiennym przepływie, które zmniejszają zużycie energii, a także energooszczędne grzałki do podgrzewania basenu i przedłużania sezonu pływackiego. Automatyczne napełnianie wodą i przykrycia basenowe również zwiększają bezpieczeństwo i ochronę Twojego basenu. Ponadto dostępnych jest wiele zautomatyzowanych funkcji i funkcji do sterowania sprzętem basenowym za pośrednictwem aplikacji na telefonie komórkowym lub urządzeniu elektronicznym.

Twoi lokalni budowniczowie basenów mają teraz możliwość stworzenia wymarzonego basenu i spa oraz terenów zewnętrznych i zaprezentowania proponowanego projektu w formacie 3D, zanim stanie się on rzeczywistością. To naprawdę niesamowite, a możliwości są nieograniczone.

Doświadcz lepszej jakości wody

Kiedy myślisz o niewiarygodnych postępach w projektowaniu basenów i środowisku zewnętrznym, musisz również wziąć pod uwagę ochronę wody. Również w tej dziedzinie nastąpił ogromny postęp technologiczny. Dzisiejsze systemy uzdatniania wody mogą zapewnić najlepszą ochronę przed odpornymi na chlor cryptosporidium, bakteriami, wirusami, giardią i legionellą. Dezynfekcja wody w procesie zaawansowanego utleniania (AOP) podniosła jakość wody basenowej na wyższy poziom, a wynik jest jednym z najbardziej ekscytujących postępów dla właścicieli basenów i spa.

Technologia AOP jest dostępna dla każdego basenu lub spa, zarówno nowo wybudowanego, jak i doposażonego w istniejący basen. Rodniki hydroksylowe są najskuteczniejszą dostępną metodą uzdatniania wody. Są bezpieczne, szybko działające, krótkotrwałe i redukują szkodliwy związany chlor (chloraminy), a także produkty uboczne dezynfekcji (DBP) pozostawione przez wszystkie inne chemikalia nadużywane do uzdatniania wody w tradycyjny sposób od dziesięcioleci.