granulator

Jak działa granulator? 

Agregat do granulacji umożliwia (wraz z innym sprzętem) efektywne granulowanie wszelkiego rodzaju biomateriałów. Zamiast marnotrawstwa za droższe surowce. Biomateriały granulowane mogą być wykorzystywane jako materiał do ogrzewania, np. granulat paszowy dla zwierząt, a nawet mogą służyć jako skuteczna forma magazynowania biomasy.

Co umożliwia granulator?

Masz granulowaną słomę, algi, miskant, chmiel, makulaturę i różne rodzaje biomasy. Pierwsza faza to kruszenie biomateriału. Po produkcji pelletu w linii do peletowania. Opisałeś kompaktowy i wszechstronny pellet. Zobacz urządzenia na: https://peletto.pl/peleciarki-granulatory.

Certyfikowana mała jednostka granulacyjna to mała jednostka granulacyjna (maszyna do peletowania) umożliwiająca wytwarzanie peletów lub granulatu paszowego z własnego materiału. Agregat może być używany do granulacji trocin, słomy, miskanta, biomasy, papieru itp., na paliwo lub do granulacji mieszanek paszowo-paszowych.

Nasza maszyna do peletowania ma bardzo unikalną konstrukcję. Jego rozmiar i funkcje nie mają sobie równych na dzisiejszym rynku. Nasz młyn do peletek jest maszyną o jakości przemysłowej, która produkuje do 150 kg peletów na godzinę i jest zaprojektowana do pracy w trybie 24/7, jeśli jest to wymagane. Dwie granulatory mogą być łatwo obsługiwane jednocześnie przez jedną osobę. Jednostka granulacyjna składa się z ślimaka dozującego/ślimakowego z zamkniętym koszem zasypowym. Materiał do granulacji umieszczany jest w leju zasypowym. Ślimak podaje materiał do ramienia podającego, gdzie dokładnie określona ilość materiału spada do komory mieszania.

Niestandardowe granulki i pył są zawracane spiralnym ślimakiem do leja zasypowego i ponownie poddawane procesowi peletyzacji. Gotowe granulki opadają z aparatu sortującego do przygotowanego pojemnika.

Różnica między granulatorem, granulatorem z płaską matrycą a pierścieniową matrycą

Po pierwsze, ciśnienie granulatora/granulatora z matrycą płaską i pierścieniową. W tej samej średnicy formy, średnica matrycy pierścieniowej o średnicy matrycy pierścieniowej o średnicę granicy formy, ciśnienie nie jest regulowane, w tłumieniu skórki z orzeszków ziemnych i innych surowych materiałów włóknistych, ciśnienie w konstrukcja maszyny jest trudna do uformowania, nawet jeśli powstanie praca z super obciążeniem, zużycie maszyny, koło dociskowe formy należy wymienić na czas, a forma może być użyta tylko raz, koszty następcze są duże.